Jesteś właścicielem hotelu, hostelu albo po prostu wynajmujesz prywatnie swoje mieszkanie i chcesz nadać wnętrzom niepowtarzalny i różnorodny charakter? Fototapeta jest rozwiązaniem niezwykle uniwersalnym i szybkim w montażu. Dzięki zróżnicowanym wzorom nadrukowanym na wysokiej jakości materiałach, goście poczują się wyjątkowo, a ty będziesz cieszył się pięknym wystrojem przez długi czas.

Podróż po najpiękniejszych miejscach świata

Świetnym rozwiązaniem będzie dekoracja ścian motywami przedstawiającymi miasta z całego świata. Goście poczują się przez chwilę jak na zagranicznych wakacjach. Być może dzięki tobie powrócą do nich piękne wspomnienia związane z tymi miejscami, a może zachęcisz ich do podróży – kto wie!

Za to z pewnością wprowadzisz do własnej przestrzeni sporo ciepła i urozmaicenia. Możesz na przykład nadać pokojom nazwy miast, które znajdą się na ich ścianach i wprowadzić dodatkowe elementy dekoracji nawiązujące do konkretnych miejsc – możliwości jest wiele.

5 najciekawszych propozycji fototapet:

  1. Dzień w Wenecji
  2. Balkon w Paryżu
  3. Włoskie miasteczko
  4. Grecka aleja
  5. Japoński ogród

Fotoobraz dodający szyku

Kolejnym elementem wystroju wnętrz, który będzie strzałem w dziesiątkę podczas urządzania pokoi dla gości, są reprodukcje znanych i lubianych dzieł malarskich. W naszej ofercie znajdziesz wiele obrazów, które cieszą się popularnością i zdecydowanie warte są eksponowania na hotelowych ścianach.

Oto 5 obrazów, na które warto zwrócić szczególną uwagę:

  1. Narodziny Wenus
  2. Dziewczyna z perłą
  3. Rozgwieżdżone niebo
  4. Pocałunek
  5. Dama z łasiczką

Hotelowe pokoje nie muszą jednak mieć jednego wspólnego motywu – mogą różnić się od siebie znacząco, tak jak osoby, które w nich nocują. 

Część pokoi może być utrzymana w stylu glamour, inne może wypełniać kojąca zieleń krajobrazów – ogranicza cię jedynie wyobraźnia.

Z myślą o dzieciach

Dobrym pomysłem będzie pamiętanie o najmłodszych gościach hotelowych. Warto zadbać o stworzenie przytulnego kąta przyjaznego dzieciom. Można zrobić to między innymi umieszczając na ścianach plakaty pełne bajkowych przedstawień. Jeśli jest na to przestrzeń, świetną koncepcją będzie zaaranżowanie całego pokoju z myślą o maluchach – z pewnością takie rozwiązanie zachęci do pobytu rodziny z dziećmi.

Fototapety idealne do hotelowego pokoju dziecięcego:

Po więcej wzorów zajrzyj do katalogu z fototapetami do hotelu!