Podejmując się aranżacji dyskoteki lub klubu, szczególną uwagę należy zwrócić na to, co znajdzie się na ścianach – nawet najbardziej elegancki bar nie zabłyśnie na tle …

Fototapeta najwyższej jakości jest tym, co zdecydowanie przyda się w tym przedsięwzięciu! To rozwiązanie bardzo łatwe w montażu, a przy tym efektowne i odporne na zabrudzenia i różnego rodzaju uszkodzenia, co ważne w przypadku miejsca, w którym pojawiają się tłumy bawiących się gości.

Surowa prostota

Jeśli klimat miejsca ma pozostać raczej minimalistyczny i pozbawiony sporej ilości migotliwych dodatków, można postawić na fototapety przywodzące na myśl industrialne wnętrza. Taki charakter klubu otrzymamy łącząc ze sobą faktury podstawowych surowców wykorzystywanych w budownictwie, czyli:

To, mogłoby się wydawać, banalne połączenie może zdziałać naprawdę wiele, szczególnie jeśli fototapety połączymy z odpowiednio dobranym oświetleniem i innymi niezbędnymi w klubie dodatkami. świetnym pomysłem będzie również powieszenie wielkoformatowego plakatu, drukowanego na najwyższej jakości papierze – tutaj z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego.

Stylowo i ekskluzywnie

Wystarczy zadbać o zaledwie kilka detali, między innymi o odpowiednio zaaranżowane ściany, aby osoby odwiedzające klub poczuły się w nim komfortowo, łykając przy okazji odrobiny luksusu. Starannie dobrana fototapeta może całkowicie odmienić wnętrze, tworząc przestrzeń niezwykle elegancką i zachęcająca do spędzenia w niej wolnego wieczoru. Oczywiście, nie ma jednego przepisu na luksus – poniżej znajdziesz kilka przykładowych propozycji.

Elegancka fototapeta na 3 sposoby:

  1. Złota mozaika
  2. Abstrakcja
  3. Przejrzyste fale

Zachęć ludzi do tańca, wybierając fototapetę wypełnioną postaciami w ruchu, lub osiągnij powiększenie optyczne niewielkiego wnętrza

Neonowe szaleństwo

Wśród futurystycznych neonów goście klubu będą bawić się niesamowicie. Jednak nie ma konieczności montażu faktycznych neonów, aby uzyskać zbliżony efekt, wprowadzający dynamikę na ściany lokalu. Dzięki naszej kolekcji fototapet przeznaczonych do dyskotek i klub w łatwy i szybki sposób ,,oświetlisz” pomieszczenia.

Wybierz neonową fototapetę:

i zachęć ludzi do zabawy!

W duchu street-artu

Grafficiarskie motywy jak najbardziej mogą sprawdzić się w lokalu imprezowym. Jeśli tylko lokal ma mieć luźną atmosferę i dresscode, te wzory sprawdzą się idealnie:

Impreza w tropikach

Świetnym rozwiązaniem do salonu jest wykorzystanie różnorodnych motywów roślinnych. Obecnie sporym zainteresowaniem cieszą się wszelkie wzory biorące garściami z dżungli. Jeśli do tego rodzaju fototapet dodasz odpowiednie oświetlenie, stworzysz we wnętrzu niepowtarzalny imprezowy nastrój.

Klubowa dżungla na 3 sposoby:

  1. Złota mozaika
  2. Złota mozaika
  3. Złota mozaika

Po więcej fantastycznych wzorów, które uświetnią klubowe wnętrze, zapraszamy do zakładki z fototapetami do dyskoteki!