Znudziła Ci się Twoja dotychczasowa łazienka? Istnieje proste rozwiązanie, dzięki któremu w kilka chwil przeistoczysz ją w zupełnie odmienione pomieszczenie. Wystarczy dodatek w postaci łatwiej w montażu i eleganckiej fototapety, aby z łazienki powstała przestrzeń harmonijna z twoją wizją.

Daj sobie trochę luksusu

Jeśli marzysz o tym, żeby zrelaksować się i poczuć jak w luksusowym spa bez wychodzenia z komfortowej przestrzeni własnego mieszkania, postaw na eleganckie i minimalistyczne wzory, które sprawią, że znakomicie się odprężysz.

Szyku i elegancji z pewnością doda odrobina białego marmuru ze złotym akcentem,  oraz marmur granatowy.

W naszej bogatej i różnorodnej ofercie fototapet, znajdziesz również propozycje cechujące się prostotą, surowością i wciąż pozostające eleganckimi dodatkami.

Wśród nich na wyróżnienie z pewnością zasługuje:

Kojące pejzaże

Dla wielbicieli widoków wprost z natury również mamy odpowiedź. Z naszymi fototapetami możesz poczuć się jak na piaszczystej plaży, w skąpanym mgłą lesie, a nawet obserwować podwodne życie oceanu, leżąc w wannie i nie wychodząc z domu. Te urokliwe pejzaże nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z naturą, ale z pewnością pomogą ci zrelaksować się i odprężyć swoje ciało po pracowitym dniu.

Fototapeta w miejsce płytek

Chciałbyś sprawić sobie w łazience ścianę pokrytą płytkami, ale marzysz o tym, żeby montaż był szybki i pozbawiony remontowego bałaganu? W tej sytuacji fototapeta również sprawdzi się bezbłędnie, ponieważ poza wzorami abstrakcyjnymi czy czerpiącymi wprost z natury, w ofercie naszego sklepu pojawiają się również te imitujące łazienkową glazurę w różnych wariantach:

Materiały, z których powstają nasze fototapety jak najbardziej możesz stosować w łazienkach – wysoki poziom wilgotności na pewno im nie zaszkodzi. To tylko niektóre z naszych propozycji, które z pewnością okażą się trafionym zamiennikiem standardowych płytek łazienkowych. Po więcej zapraszamy do sklepu.